جلسه کمیته درآمدی شهرداری دستگرد به منظور ساماندهی و بهبود نحوه وصول مبالغ درآمدی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. جلسه کمیته درآمدی شهرداری دستگرد به منظور ساماندهی و بهبود نحوه وصول مبالغ درآمدی

جلسه کمیته درآمدی شهرداری دستگرد به منظور ساماندهی و بهبود نحوه وصول مبالغ درآمدی صبح امروز یکشنبه ۱۴۰۰.۰۸.۰۹ تشکیل شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری ، اولین جلسه کمیته درآمدی با حضور شهردار ، مسئولین واحدها و پرسنل اداری شهرداری به منظور بررسی راهکارهای تامین منابع و افزایش درآمد به جهت ارائه خدمات بیشتر و بهتر به شهروندان گرامی و توسعه و آبادانی شهر برگزار گردید .
براساس این گزارش، مهندس رحیمی در این جلسه به بررسی وضعیت درآمد شهر پرداخته و پیشنهادات لازم را در زمینه افزایش درآمد تاپایان سال جاری اعلام نمود و از همه همکاران همفکری و تلاش جهت ارتقاء بخش درآمدی و به تبع آن ارائه خدمات مطلوب را خواستار شد .
رحیمی اظهار داشت: نگاه ها در بخش درآمدزایی نباید به واحد خاصی معطوف شود و باید تمامی واحد ها به نوبه خود در این امر مبادرت نمایند و با ارائه خدمات مناسب به شهروندان و ترغیب آنها در پرداخت به موقع عوارض است که میتوانیم برای عمران و آبادانی شهر گام های موثری را برداریم.
وی در پایان افزود: وصول به موقع درآمدهای پیش بینی شده ، شهرداری را در ارائه خدمات کارآمد و مکفی و نیز تحقق اهداف ، برطبق برنامه های تدوین شده یاری می نماید . لذا بسیار ضروری به نظر میرسد عوامل موثر در معوق شدن مطالبات شهرداری شناسایی شده و راهکارهایی جهت چگونگی وصول آن پیشنهاد و اجرا شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

3 × یک =

فهرست