فراخوان طراحی المان و مجسمه شهری 

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. فراخوان طراحی المان و مجسمه شهری 

فراخوان طراحی المان و مجسمه شهری 

واحد زیباسازی شهرداری دستگرد برگزار میکند:
فراخوان طراحی المان های شهری در سبک ها ، سنت ها و آئین های بومی ، ملی و مذهبی در ارتباط با زیباسازی شهری برای سال ۱۴۰۰ .
از هنرمندان و طراحان محترم دعوت می شود ، طرح های خلاق و نوآورانه خود را بصورت کامل جهت طرح در کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر به این واحد ارائه نمایند.

شرکت کنندگان می توانند با رعایت اصول و مبانی زیبایی شناختی در آثار خود و استفاده از عناصر، نمادها و نشانه های شاخص فرهنگی، تاریخی، مذهبی (قرآنی)، معماری و صنایع دستی، آئین ها و سنت های بومی و ملی مرتبط را متناسب با فضای حاکم بر آن که باعث نشاط، سرزندگی، هیجان و احیای خاطرات شهروندان شود را طراحی نمایند.

ارتقای فرهنگ بصری، تنوع و غنای هنری شهر ، ایجاد آرامش و تلطیف فضاهای شهر، افزایش سطح دلبستگی شهروندان به شهر ، تداعی خاطرات جمعی و مشترک شهروندان و تاکید به ارزش نهاد خانواده از جمله اهداف برگزاری این فراخوان است.
هنرمندان می توانند تا روز ۱۵ آذر ماه سال ۱۴۰۰ با مراجعه به واحد زیباسازی شهرداری دستگرد با ارائه تصویر طرح پیشنهادی توضیح و توجیه طرح پیشنهاد شده اعم از مختصات و مشخصات اثر ( جنس اثر، ابعاد اثر، تکنیک ساخت و …) در این فراخوان شرکت نمایند.

ضمناً تمامی طرح ها در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر دستگرد طرح و کمیسیون نسبت به تایید یا عدم تایید طرح ها مختار خواهد بود.

به بهترین آثار که جنبه اجرایی داشته و توسط کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تأیید گردد جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

✍️ روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر دستگرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

6 + 3 =

فهرست