حضور کارگران زحمتکش خدمات شهری شهرداری دستگرد جهت اقامه نماز صبح

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. حضور کارگران زحمتکش خدمات شهری شهرداری دستگرد جهت اقامه نماز صبح

حضور کارگران زحمتکش خدمات شهری شهرداری دستگرد جهت اقامه نماز صبح

به گزارش روابط عمومی شهرداری دستگرد ؛ صبح امروز ۲۶ دیماه پرسنل خدمات شهری در نماز جماعت صبح مسجد الزهرا(س) شرکت نمودند.

این نماز به امامت حجت الاسلام قربانی امام جمعه شهر دستگرد و بمنظور همدلی بیشتر میان کارگران شهرداری و استعانت از خداوند متعال به جهت خدمت بی وقفه به شهروندان انجام شد.

حجت الاسلام قربانی پس از نماز ضمن عرض خیر مقدم به زحمتکشان و سحر خیزان شهرداری اظهار داشت : شما خادمان شهر به گردن همه ما حق دارید و ان شاء الله خدا به همه ی ما حسن عاقبت و سعادت دنیا و آخرت عنایت بفرماید.

ایشان در ادامه ویژگی‌های نماز صبح را بیان داشته و افزودند : خداوند عالم برای ثبت اعمال انسان ها ۲ گروه ملک دارد ، یک گروه از شب تا به صبح و گروه دیگر از صبح تا شب مامور ثبت اعمال انسان هستند‌ ، یکی از ویژگی‌های نماز صبح این است که در زمان حضور هر دو گروه ملک اقامه می باشد.

امام جماعت مسجد الزهرا (س) بیان کردند : از اذان صبح تا طلوع آفتاب یکی از زمان های مهم شبانه روز است که خوابیدن در این ساعت مکروه می باشد که بحمدالله شما به واسطه شغلتان بیدار هستید.

در ادامه ایشان در خصوص تقسیم روزی حدیثی از امام باقر علیه السلام خوانده و گفتند : خداوند متعال روزی ها را در بین مردم تقسیم کرده و هر کس روزی مشخصی ، دارد و با تلاش و کوشش به روزی خود می رسد ، اما خداوند در قرآن فرموده از اضافه روزی خدا طلب کنید که حضرت فرمودند آن اضافه روزی که خداوند جدای از روزی مقرر به بندگان عنایت می کند از برای کسانی است که در بین الطلوعین بیدار و مشغول ذکر خدا باشند.

ایشان در ادامه افزودند : رزق و روزی فقط پول نیست ، گاهی سلامتی ، رفیق خوب ، داماد و عروس خوب ، معلم خوب همه اینها رزق و روزی است که بعضی مادی و بعضی معنوی می باشد.

ایشان در پایان از حضور و شرکت همه کارگران زحمتکش شهرداری در نماز صبح تشکر نموده و سفارش کردند این کار به صورت مستمر و در بقیه مساجد سطح شهر نیز انجام پذیرد.

در پایان آقای ملایی رئیس شورای اسلامی شهر از تلاش ها و خدمات کارگران شهرداری تشکر نموده و برای آنها آرزوی سلامتی و توفیق خدمتگزاری بیشتر را از خداوند متعال خواستار شدند. ایشان در پایان از اعضای هیئت امنا و خادم بزرگوار مسجدالزهرا (س) به جهت پذیرایی و میزبانی این مراسم تقدیر و تشکر نمودند.

مراسم با صلوات بر محمد و آل محمد پایان پذیرفت.

✍️ روابط عمومی شهرداری دستگرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

8 − چهار =

فهرست