تقدیر و تشکر سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان از مهندس اصغر رحیمی شهردار دستگرد

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. تقدیر و تشکر سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان از مهندس اصغر رحیمی شهردار دستگرد

💢 تقدیر و تشکر سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان از مهندس اصغر رحیمی شهردار دستگرد در جلسه واگذاری ناوگان حمل و نقل عمومی شهری ، ماشین آلات و تجهیزات به شهرداری های استان اصفهان

✅ به گزارش روابط عمومی شهرداری دستگرد ، صبح روز سه شنبه ۲۰ دیماه ۱۴۰۱ در آیینی ۹۶ دستگاه خودروی عمومی ، راه سازی و ساختمان سازی به ناوگان خدمات و تجهیزات ماشینی شهرداری های استان اصفهان واگذار شد.

در ابتدای این آیین دکتر آخوندی سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه بیان کرد: از استان اصفهان انتظار می رود آنگونه که شایسته نام و ظرفیت اصفهان بزرگ است تجهیزات و امکانات مناسب را در حوزه های مختلف دارا باشد.

سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان ضمن تقدیر و تشکر از مهندس رحیمی شهردار دستگرد بابت پیگیری های مستمر در تهران در خصوص تخصیص ماشین آلات افزود: اکنون شاهد اتفاقات مساعدی در حوزه تحویل و تخصیص ناوگان حمل و نقل عمومی و تجهیز ماشین آلات خدماتی و عمرانی هستیم.

وی در ادامه آمار و اطلاعات ماشین آلات و ارزش ریالی آنها را بیان نموده و عنوان کرد: با واگذاری این تجهیزات ۲۷ شهر و ۱۸ شهرستان تجهیزات و ماشین‌آلات مورد نیاز خود را دریافت می کنند.

در ادامه دکتر مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان بیان کرد: امروز به بهانه تحویل بخشی از تجهیزات و ماشین‌آلات مورد نیاز شهرداران استان دور هم جمع شده ایم و از این بابت بسیار خرسند هستیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان اظهار کرد: سفرهای شهرستانی استاندار اصفهان گویای تلاش در حوزه خدمت رسانی به مردم استان است و این دوران طلایی منجر شده تا با همدلی مدیران و مسئولان با شناسایی نقاط ضعف برای بهبود شرایط زندگی مردم تلاش کنیم.

وی بیان کرد: معتقدیم با حضور نیروهای جهادی که در استان مشغول به فعالیت هستند توان حل مسائل را داریم و امیدواریم با کمک یکدیگر شرایط مساعدی را برای زندگی مردم رقم بزنیم.

دکتر زینلیان افزود: درصدد هستیم با کاربردی کردن سند پهنه بندی شهرستان ها و با پیگیری پروژه های کلان، مصوبات سفر ریاست جمهوری و سفرهای شهرستانی در حوزه عمرانی بستر مناسبی را برای ارتقای کیفیت زندگی مردم فراهم کنیم.

در پایان جلسه حاضرین از خودروها بازدید و خودروها تحویل شهرداری ها گردید.

روابط عمومی شهرداری دستگرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

شش − دو =

فهرست