بازدید از واحد تولیدی نبات

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. بازدید از واحد تولیدی نبات

بازدید شهردار، رئیس دادگستری ، دادستان و رییس اداره صمت برخوار از واحد تولیدی نبات

در راستای تحقق شعار سال مهار تورم و افزایش تولید و همچنین به منظور رفع موانع تولید، شهردار، رئیس دادگستری ، دادستان و رئیس اداره صمت شهرستان برخوار از واحد تولیدی نبات در منطقه صنایع غذایی دستگرد بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری دستگرد؛ صبح امروز (دوشنبه ۲۵ اردیبهشت) مهندس رحیمی شهردار دستگرد به همراه سید عبدالله موسوی رئیس دادگستری ، امیر تدبیری دادستان و آقای مردان شاه رییس اداره صمت شهرستان برخوار در ابتدا با حضور در واحد تولیدی نبات در منطقه صنایع غذایی شهر دستگرد ، از بخش‌های مختلف این واحد بازدید کردند.

مسئول این واحد تولیدی در خصوص مشکلات و مسائل مربوط به تامین اعتبارات و تهیه شکر به عنوان اصلی ترین ماده مورد نیاز ، از مسئولین درخواست کردند تا با ورود به موضوع و بررسی و پیگیری های لازم جهت حل این مشکل اقدام نمایند.

موسوی رییس دادگستری شهرستان برخوار قول مساعد جهت پیگیری موارد مطروحه توسط مسئول این واحد تولیدی تا حل شدن مشکلات را دادند.

مهندس رحیمی نیز در این بازدید در خصوص مشکلات و مسائل قابل پیگیری جهت فعال شدن منطقه صنایع غذایی دستگرد را بیان نمودند که دادستان محترم قول مساعد جهت تشکیل جلسه برای مرتفع شدن مشکلات را در اولین فرصت دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

یازده − یک =

فهرست