💢پیام تشکر شهردار دستگرد از حضور بی نظیر مردم در مراسم پیاده روی اربعین حسینی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. 💢پیام تشکر شهردار دستگرد از حضور بی نظیر مردم در مراسم پیاده روی اربعین حسینی

💢پیام تشکر شهردار دستگرد از حضور بی نظیر مردم در مراسم پیاده روی اربعین حسینی

به گزارش روابط عمومی شهرداری دستگرد ، ایرج بنائیان با صدور پیامی ضمن تشکر ازحضور بی نظیر مردم در مراسم جاماندگان اربعین حسینی،از فعالان این مراسم بویژه برپاکنندگان موکب‌ها تقدیر کرد.
متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
“حب الحسین یجمعنا”

در شرایطی که در اربعین امسال جمع کثیری از مردم دستگرد به کربلای معلی مشرف شده‌ بودند تا در پیاده‌روی میلیونی شیعیان حضور داشته باشند، در روز اربعین شاهد استقبال چند هزارنفری مردم ولایت مدار دستگرد در مراسم پیاده‌روی جاماندگان قافله اربعین بودیم، و بار دیگر شور و شعور حسینی مردم از اقشار مختلف در این اجتماع با شکوه به منصه ظهور رسید.

حماسه حضور باشکوه و بی نظیر مردم در رویداد عظیم پیاده روی اربعین حسینی و همچنین برپایی موکب‌های مردمیِ پذیرایی ، تجلی صحنه‌های ارزشمندی از عشق و ارادت خالصانه به امام حسین(ع) است.

بدون تردید این مراسم باشکوه و عظیم و حضور مردم شهید پرور ، پیام ارزشمندی داشته و از مکتب حسینی صیانت کرده و روز به روز بر ارادت وعشق مردم به امام حسین(ع) می‌افزاید.

اینجانب ضمن قدردانی از حضور حماسی مردم و برپاکنندگان موکب ها، ازبرگزار کنندگان این مراسم بویژه اعضای محترم هیئت حسینیه که باعشق و ارادت و هم افزایی درسازماندهی این راهپیمایی عظیم و با شکوه نقش مؤثری داشته و با برنامه ریزی دقیق ومنظم باعث هر چه با شکوه برگزار شدن این مراسم شدند تقدیر وتشکر می نمایم.

ایرج بنائیان
شهردار دستگرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

19 − دو =

فهرست