💢آغاز عملیات تعریض و بهسازی خیابان شهدا

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. 💢آغاز عملیات تعریض و بهسازی خیابان شهدا

💢آغاز عملیات تعریض و بهسازی خیابان شهدا

✨شهردار دستگرد با تاکید بر اینکه تعریض معابر رکن اصلی روانسازی ترافیک و پیش بینی ظرفیت آینده شهر است از آغاز عملیات تعریض و بهسازی خیابان شهدا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری دستگرد ، ایرج بنائیان گفت: در راستای ساماندهی به فضای شهر و ارتقای سطح عمومی زیر ساخت ها ، با هدف القای نظم مدیریتی در زمینه شهرسازی گشایش معابر و اجرای تعریضات در تمام سطح شهر دستگرد به طور جدی پیگیری می گردد.

وی افزود: معابر عریض و عبور و مرور آسان یکی از شاخصه های اصلی یک شهر توسعه یافته و رکن اصلی احیای بافت های فرسوده شهری می باشد.

مهندس بنائیان تصریح کرد: به همین منظور خیابان شهدا که یکی از خیابان های اصلی و پر تردد شهر می باشد به درخواست مکرر شهروندان گرامی و پیگیری های اعضای محترم شورای اسلامی شهر در حال تعریض می باشد و هم اکنون عملیات خط کشی ، زیرسازی ، خاک ریزی ،آزادسازی زمین های باقیمانده و سپس جدول گذاری در حال انجام می باشد.

وی در ادامه بیان داشت: با ساماندهی این معبر اجرای سایر فضاهای شهری از جمله پیاده روسازی، جدول گذاری ، باغچه ، مبلمان شهری و مرتب نمودن تاسیسات از جمله تیر برق ها نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.

شهردار دستگرد در پایان خاطر نشان کرد: افزایش عرض معبر آثار مثبتی از بعد عبور و مرور و بهبود سیما و منظر خواهد داشت که به تدریج استانداردهای لازم برای زیست پذیری و پایداری انسانی و نهایتا خلق ارزش افزوده بیشتر برای شهروندان را مهیا خواهد ساخت.

روابط عمومی شهرداری
و شورای اسلامی شهر دستگرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

10 + نه =

فهرست