مراسم تجلیل از رانندگان شهری و پرسنل زحمتڪش ناوگان حمل و نقل شهر دستگرد

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. مراسم تجلیل از رانندگان شهری و پرسنل زحمتڪش ناوگان حمل و نقل شهر دستگرد

مراسم تجلیل از رانندگان شهری و پرسنل زحمتڪش ناوگان حمل و نقل شهر دستگرد

به گزارش روابط عمومی شهرداری دستگرد :

در مراسمی ڪه با حضور مهندس رحیمی شهردار و آقای ملایی رئیس شورای اسلامی شهر و پرسنل خدوم سازمان و رانندگان زحمتڪش شهری در دفتر شهردار برگزار شد جناب مهندس رحیمی شهر دار ضمن عرض خیر مقدم و تبریڪ به مناسبت ۲۶ آذر روز حمل و نقل از پرسنل حمل و نقل و رانندگان زحمتڪش شهر دستگرد تجلیل کرد.

مهندس رحیمی شهردار در جمع صمیمی این عزیزان گفت:
بیست و شش آذرماه به پاس خدمات طاقت فرسای ناوگان خستگی ناپذیر حمل و نقل کشور، به عنوان «روز حمل و نقل و رانندگان» نامگذاری شده ما هم به رسم ادب و احترام این روز بزرگ که ثمره فداکاری شما قشر زحمتکش جامعه می باشد دستان شما را می فشاریم و از شما عزیزان تشکر و قدردانی می نماییم.

وی افزود خوشبختانه شورای شهر همراه و دلسوزانه پیگیر خواسته های به حق مردم ولایت مدار شهر هستند و ما هم تمام تلاش خود را خواهیم کرد که انشاالله به نقطه مطلوب برسیم.

مهندس رحیمی افزود : با توجه به درخواست مکرر شهروندان گرامی و پیگیری های جناب آقای حاجی نماینده محترم شهرستان و شورای اسلامی شهر بحمد الله در سال جاری سه دستگاه اتوبوس جدید توسط شهرداری خریداری که ان شاءالله به زودی به ناوگان شهری اضافه خواهد شد.

و در ادامه آقای ملایی رئیس شورای اسلامی شهر ضمن عرض تبریک ۲۶ آذر روز حمل و نقل و رانندگان برای این عزیزان از خداوند منان سلامتی و توفیق خدمت صادقانه در نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران را خواستار شدند.

روابط عمومی شهرداری دستگرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

6 − یک =

فهرست