حضور نماینده محبوب و مردمی شهرستان در شهر دستگرد

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. حضور نماینده محبوب و مردمی شهرستان در شهر دستگرد

حضور نماینده محبوب و مردمی شهرستان در شهر دستگرد

به گزارش روابط عمومی شهرداری دستگرد صبح امروز جمعه ۱۸ فروردین ماه ۱۴۰۲ مصادف با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(علیه السلام) حسینعلی حاجی عضو محترم هیئت رئیسه مجلس و نماینده مردم شریف شهرستان های برخوار و شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای گرانقدر و عزیز شهر دستگرد برنامه های خود را آغاز کرد.

پس از آن جلسه خانه ملت شهر دستگرد با حضور جناب آقای حاجی ، حاج آقا قربانی امام جمعه محترم ، اعضای شورای اسلامی شهر ، رئیس کلانتری و تعدادی از مردم شریف شهر در مصلی نماز جمعه برگزار شد.

در این جلسه آقای ملایی رئیس و سخنگوی شورای اسلامی در خصوص فعالیت های عمرانی و فرهنگی شهرداری و پیگیری های صورت پذیرفته در سال گذشته ارائه گزارش کردند.

سپس شهروندان گرامی در خصوص برخی موارد و مشکلات شهر صحبت نموده که نماینده محترم بعضی از آنها را در حین جلسه پیگیری نمودند.

ایشان پس از حضور در نماز جمعه بعد از نماز عصر در جمع نمازگزاران سخنرانی نموده و در خصوص اقدامات صورت گرفته و پیگیری های انجام شده در سال گذشته صحبت نمودند.

در پایان برنامه های امروز جناب آقای حاجی نشست صمیمی با جمعی از جوانان مجموعه فرهنگی رسانه ای رویش برگزار و به سخنان و درخواست های ایشان گوش دادند.

روابط عمومی شهرداری دستگرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

سه + سیزده =

فهرست