جوابیه شورای شهر دستگرد

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. جوابیه شورای شهر دستگرد

بسمه تعالی
مردم شریف و بزرگوار شهر دستگرد
با سلام و احترام
پیرامون مطلبی که شهروند عزیز در راستای استعفای آقای شهردار در کانال تقاضای درج داشته و از شورا پاسخ خواسته اند ، در ابتدا تشکر می کنم از رسانه مردمی برخوار نصف جهان و آقای میرزاعلیان که همیشه همراه و پشتیبان مردم و شهر بوده اند.
باستحضار شهروندان گرامی می رساند که شهردار در ابتدای دوره برای مدت ۴ سال انتخاب و خواسته اعضای شورا از ایشان صداقت ، مردم داری ، قانون مداری ،حضور همه جانبه و پیشبرد همه جانبه امور شهر و احقاق حقوق مردم و شهر بوده است. که بحمدالله با همیاری شورا و نیروهای خدوم شهرداری در بسیاری از زمینه ها موفق بوده اند.
تا اینکه با بکارگیری دو نیروی غیربومی در کادر اداری شهرداری ، اعضای شورا از طرف مردم عزیز مورد مؤاخذه قرار گرفتند و با ورود شورا جهت پیگیری مطالبه شهروندان مبنی بر اینکه اگر نیرویی بکار گرفته می شود از نیروهای متخصص بومی باشد، نهایتاً شهردار تا پایان اسفند مهلت خواستند تا این دو نیرو را بدون اینکه تبعاتی برای شهر داشته باشد اخراج کنند که با وساطت برخی از مسئولین محترم شهرستان و شهر شورا با درخواست شهردار موافقت کرد.
در هفتم فروردین ماه ۱۴۰۲ نیز به شورا اطمینان دادند که این نیروها برکنار شده اند.
تا اینکه در اوایل خرداد ماه از طرف مقامات ذیصلاح استان تماس گرفته شد و از ادامه کار یکی از نیروها و دریافت حقوق فروردین و اردیبهشت ایشان خبر داده شد و دستور نظارت و پیگیری امر داده شد و خواستار رسیدگی و ارسال گزارش گردید.
پس از پیگیری در لیستی که از طرف شهرداری به عنوان کارکرد نیروهای شرکتی به شورا ارائه گردید فاقد اسم نیروی مذکور بود.
لذا شورا نظر نظارتی خود را به سازمان مربوطه ارسال و مکتوباً عدم حضور ایشان در شهرداری گزارش گردید.
برای مرتبه دوم به سازمان نظارتی احضار و به عنوان ارائه گزارش کذب مؤاخذه شدم که شورا در تاریخ ۱۴۰۲.۰۳.۰۶ پس از تذکرات شفاهی قبل از عید کتباً سؤال مرتبط با موضوع را از ایشان مطرح کردند.
در جلسه ۱۴۰۲.۰۳.۱۰ شهردار توضیحاتی را دادند که مورد قبول واقع نشد. مهلت یک هفته ای خواستند و در جلسه ۱۴۰۲.۰۳.۱۷ استیضاح ایشان مطرح و مورد موافقت اکثریت شورا قرار گرفت ولی به پیشنهاد یکی از اعضاء شورا به شهردار مبنی بر تقدیم استعفا در راستای روند بهتر در آینده کاری ایشان و لطف سایر اعضای شورا مبنی بر پذیرش استعفای شهردار ، متن استعفایی که ۱۴۰۲.۰۳.۱۳ تهیه کرده بود ارائه شد و در جلسه با اکثریت آراء با استعفای ایشان موافقت شد.
در پایان به شهروندان گرامی اطمینان خاطر می دهیم که اعضای شورای اسلامی شهر حافظ منافع مردم و ناظر بر عملکرد شهرداری جهت توسعه و پیشرفت شهر می باشند.

حسن ملایی دستجردی
رئیس و سخنگوی شورای اسلامی شهر دستگرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

3 × 4 =

فهرست